دوشنبه, 27 اسفند 1397

همزمان با سراسر کشور راهپیمایی روز قدس با حضور آحاد مردم شهرستان   داورزن در مرکز این شهرستان برگزار شد.

روزه داران  شرکت کننده در این همایش سیاسی  مسیر گلزار شهدای شهر داورزن تا جایگاه نماز جمعه این شهرستان را با  دادن شعارهایی  راهپیمایی کردند.

در این راهپیمایی تظاهر کنندگان با شعارهای همیشگی مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و شعار الله و اکبر خامنه ای رهبر،آتش به جان مردم،از شرر امریکاست،جنایت اسرائیل جنایت امریکاست،این همه قتل وغارت حمایت امریکاست، حضور قدرتمند خود را در خیابانها در حمایت از مردم فلسطین را  به رخ جهانیان کشیدند.

در طول این راهپیمایی ، راهپیمایان با آتش زدن پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی اوج نفرت و انزجار خود را ازاقدامات وحشیانه آنان در کشورهای مسلمان را به نمایش گذاشتند.

از روحانیون مستقر در داورزن نیز در این مراسم با تقدیر از حضور مردم در راهیمایی روز قدس آن را حمایت از ملت مظلوم فلسطین و حقوق مسلمانان جهان دانست.

حجه الاسلام محمد مزینانی در ادامه به تبین اقدامات دد منشانه دشمنان اسلام پرداخت و گفت: آنچه جاودانی است اسلام است و مردم ومسلمانان باید در خدمت به دین تلاش کنند تا عظمت وبرتری اسلام همیشه باقی بماند.

وی خاطرنشان کرد:هدف اسلام به عنوان یک حکومت واحده ،همیشه اصلاح در کل جهان بوده وهست که این مغایر با اهداف استکبار ودشمنان است.

در پایان این راهپیمایی قطع نامه ای در چند بند قرائت شد که در آن برحقوق  مسلم مردم کشورهای اسلامی و دفاع از مردم مظلوم فلسطین تا انحلال رژیم صهیونیستی تاکید داشت. .

گفتنی است حضور گسترده مردم سطح شهرستان در این راهپیمایی چشمگیر بود که جای تقدیر دارد.

منبع: داورزن نیوز