دوشنبه, 27 اسفند 1397

 پس از کش و قوسی چند ماهه سرانجام حکم رسمی دهیار روستای صدخرو با تایید مراجع ذیصلاح ابلاغ گردید.

 

به گزارش صدخرو نیوز، طی حکمی از سوی آقای حامد قربانی  بخشداری مرکزی شهرستان داورزن ، آقای جواد احمدی نسب به عنوان دهیاری رسمی روستای صدخرو منصوب شد .

در حکم ایشان آمده است:

جناب آقای جواد احمدی نسب

در اجرای بند ( م ) ماده 68 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران و بنا به پیشنهاد شورای اسلامی روستای صدخرو، به موجب این حکم جنابعالی  به عنوان دهیار روستای صدخرو منصوب میشوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست های دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقالب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) موفق باشید.

آقای جواد احمدی نسب، دهیار جدید صدخرو متولد سال 1369 و دارای مدرک کارشناسی حسابداری  است . وی علاوه با همکاری مستمر با حوزه مقاومت بسیج امام سجاد(ع) به عنوان مسئول فناوری و اطلاعات آن حوزه  فعالیت داشته و به جهت ارشدیت از لحاظ معدل و تحصیل، با سازمان حسابرسی کشور به عنوان حسابرس همکاری داشته است. آقای احمدی نسب همچنین همکاری با شرکت سیمان، شرکت عملیات انتقال گاز استان همان و شرکت عملیات انتقال گاز استان اصفهان را در کارنامه خود دارد.