دوشنبه, 02 ارديبهشت 1398

به گزارش خبرنگار صدخرو نیوز، ، حجت‌الاسلام ذبیحی، ضمن تشریح برنامه های قرآنی روستای صدخرو در ماه مبارک رمضان گفت: با عنایت به استقبال ویژه از برنامه های قرآنی در ماه مبارک رمضان، برنامه جزءخوانی در دو مسجد و 6 خانه قرآنی اجرا می‌شود.

 

امام جماعت مسجد جامع صدخرو گفت: در ماه مبارک رمضان جلسات جزءخوانی قرآن در دو نوبت در مسجد جامع  انجام می شود .بعد از نماز ظهر و عصر برای جوانان و از ساعت 5 بعد از ظهر برای عموم مردم برنامه قرائت قرآن برگزار می شود . همچنین بعد از نماز صبح جلسه جزء خوانی دیگری در مسجد پایین انجام می شود .

وی از اجرای ترتیل و جزء خوانی ویژه بانوان در 6 خانه قرآنی در صدخرو سخن گفت و اظهار کرد: در این محافل ، ضمن قرائت قرآن ،آموزش قرآن نیز داده می شود. وی گفت:استمرار این برنامه باعث می‌شود تعالم قرآنی مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

  

حجت‌الاسلام ذبیحی یادآور شد: از اولین روز ماه مبارک رمضان ، هرشب بعد از نماز مغرب و عشاء، دعای پرفیض افتتاح در مسجد جامع قرائت می شود و بعد دعای افتتاح نیز سخنرانی انجام می گردد.

 ایشان متذکر شدند: در ماه نزول قرآن، اثرگذارترین برنامه ها، برنامه های قرآنی است و به خاطر آمادگی روحی روانی روزه داران و پذیرش بیشتر ندای قرآن، بایستی اجرای برنامه های خاص قرآنی در اولویت قرار گیرد. 

توضیح: عکس ها آرشیویی هستند