دوشنبه, 02 ارديبهشت 1398

سلام

"صدخرو نیوز" فعالیت آزمایشی خود را بصورت وبلاگ در نوروز ۱۳92 با نام پایگاه خبری و اطلاع رسانی صدخرو (صدخرو نیوز) شروع نمود  و قدم به عرصه اینترنت نهاد و پس از یک سال فعالیت مستمر با استعانت از پروردگار متعال در نوروز سال 1393 و درسالروز تاسیس "صدخرو نیوز" این پایگاه خبری بصورت یک وب سایت مستقل با همان عنوان  "صدخرو نیوز "پا به عرصه وجود گذاشت.

یکی از علت هایی كه باعث راه اندازي اين سايت شد، سرد بودن فضاي رسانه ايي در روستای صدخرو و جای خالی رسانه‌ي مستقل و تحليلي بوده است که بحمدالله بعد از راه اندازی این سایت مورد استقبال خوب همشهریان قرار گرفته است.

پایگاه خبری و اطلاع رسانی صدخرو ،حاصل تلاش تعدادی از اهالی روستا بخصوص جوانان با هدف اطلاع رسانی سریع و دقیق به کاربران با جمع آوری اخبار لحظه به لحظه از روستای صدخرو و معرفی بزرگان ، فرهنگ و آداب و رسوم مردم منطقه بوده است.در اینجا جا دارد از زحمات دوست عزیز جناب آقای مهدی رضایی زاده که در طراحی و راه اندازی این وب سایت تلاش بی وقفه داشتند صمیمانه تشکر و قدر دانی نماییم.

پایگاه خبری و اطلاع رسانی صدخرو  تلاش خواهد کرد رسالت اطلاع رسانی خود را با اتکال به ذات لایزال الهی و اتکا به الطاف و عنایات حضرات معصومین علیه مالسلام و با بهره مندی از نیروی انسانی مجرب و توانمند در عرصه رسانه ای  به انجام برساند .

این پایگاه با حفظ نگاه ویژه خود به مسایل ، اجتماعی و فرهنگی، ضمن پرهیز از درگیری های کم فایده رسانه ای، آماده است تا با درج تحلیل ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان، محل مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه ها و ارائه آن به مردم منطقه فراهم آورد.

صداقت و سرعت در ارائه اخبار و انصاف در نگارش و انتشار تحلیل ها و مقالات سر لوحه دست اندرکاران پایگاه صدخرو نیوز است . پرهیز از انتشار اخبار غیرواقعی، دوری از درشت نمایی های مغرضانه، اجتناب از توهین و تهمت، ذکر منابع خبری و درج جوابیه ها از جمله این موارد است.

تمام سعی ما بر این است که  در امر اطلاع‌رسانی مستقل وشفاف عمل نماییم و از هیچ گروه ، دستگاه و شخصیتی تاثیر نپذیریم ،در این مسیر  پیشرفت، سربلندی و سعادت مردم عزیز صدخرو و باورهای ایمانی در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی ، آرمان‌های انقلاب اسلامی ، شهیدان والا مقام می‌دانیم.

این پایگاه خبری بصورت مستقل فعالیت می کند و وامداری هیچ گروه و حزب و فردی نبوده و تنها در چارچوب نظام جمهوری اسلامی ایران به اطلاع رسانی می پردازد. لذا آرمانخواهی، عدالت طلبی و مطالبه گری را وظیفه ذاتی خود دانسته و با هدف ارتقای دانایی جامعه، حق پرسشگری شهروندان وظیفه پاسخگویی مسئولان را از زاویه های نقد و تحلیل کارشناسانه با جدیت دنبال می کند تا با تعامل بین مردم و مسئولین بتواند قدمی در آبادانی روستای بزرگ صدخرو بردارد. صدخرو نیوز  ضمن پرهیز از مرزبندی‌های کاذب و غیرواقعی سیاسی، تنگ‌نظری‌های مرسوم و معمول، آماده است تا با درج تحلیل ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان، محفل مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد.

پایگاه خبری و اطلاع رسانی صدخرو  از تمام فرهیختگان و اهل قلم صمیمانه تقاضا می نماید تا بیشتر از گذشته با ارسال مطالب، مقالات علمی، تاریخی، ادبی، طنز و گزارش و تحلیل نسبت به زادگاه خود ادای مسئولیت نموده و بر غنای صدخرو نیوز بیفزایند.

 صاحبان قلم و اندیشه می توانند مقالات و همچنین تحلیلهای خود را از آخرین اخبارصدخرو  با نگاه تحلیلی  ، آثار خود را به سایت خبری صدخرو نیوز ارسال نمایند .

اگر می خواهید مقاله و یا تحلیلهای شما یا هر موضوع دیگری در سایت خبری صدخرو نیوز منتشر شود ، مقاله و یا تحلیل خود را با ذکر نام و نام خانوادگی خود به همراه یک عکس ۳ در ۴ به ایمیل وب سایت ارسال نمایید.

همه دست اندرکاران سایت صدخرو نیوز ، دست کلیه همشهریان را به گرمی فشرده و آماده ارایه همکاری می باشند لذا هر گونه نظر ،پیشنهاد ، انتقاد شما ما را در ادامه راهمان مصمم تر می نماید همکاران صدخرو نیوز از راهنمایی ها و نقدهای مخاطبان  در جهت رفع نقایص فنی و محتوایی و ارتقای کیفی این پایگاه خبری، تحلیلی استقبال می کنند.

بی صبرانه منتظر پیشنهادات و انتقادات سازنده شما هستیم.
پل ارتباطی شما با ما
 Email: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید